ROTOFLUID, ISO9001 belgeli; tasarım, mühendislik ve imalat firması olan ESZ Makina İnş. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.’nin tescilli markasıdır.

Sabit hatlardan, dönen ya da hareket eden makine parçalarına akışkan sevk etmek için ROTOFLUID döner bağlantı elemanları kullanılmaktadır. Buna ek olarak; döner bağlantı elemanları aynı anda farklı akışkanları sevk etmek için çok kanallı olarak da imal edilebilirler.

ROTOFLUID ürünleri, Tekstil, Kâğıt, Gıda, Petrol, Alüminyum, Otomotiv, Çimento, Deri, Ağaç, Petrokimya, Plastik, vs. gibi birçok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ne zaman sabit bir hattan, dönen ya da hareket eden makina elemanları arasında akışkan transferi için bağlantı elemanı ihtiyacınız olduğunda; ROTOFLUID her zaman en iyi çözümü sunmaktadır.

ROTOFLUID ürünleri;

  • Sızdırmazlık Elemanları (Karbon Grafit, SIC, TUC, Seramik)
  • Döner Bağlantı Elemanları
  • Swivel Bağlantı Elemanları
  • Elektrik İletişim Bilezikleri

Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşteri isteklerine odaklı çalışma tarzını geliştirmiştir. Yalnız malzeme tedarikçisi değil, siz değerli müşterilerinin teknik ürünlerde çözüm ortağı olma yolunda ilerlemektedir.

WEBSITE-ROTOFLUID-CNC-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hammaddenin fabrikaya girişinden, bitmiş ürünün sevkiyatına kadar bütün üretim süreçleri kalite kontrol sistemi ile güvence altındadır. İmalat süreçlerinde uygulanan kalite kontrol sistemi; imal edilen tüm malların, müşteri istekleri doğrultusunda üretildiğini ve istenilen kalitede olduğunu garanti etmektedir. Sevk edilen tüm bitmiş ürünler; modern test makinalarında, müşteri uygulama şartlarında test edilmiştir.

Bitmiş ürünler ve yedek parçaları firmamızda stoklanmakta ve kısa sürede teslimat yapılmaktadır. Özel bir tasarım ihtiyacınızda, ürünün teknik resmi ve teklifi kısa sürede hazırlanmakta ve teknik resim onayı geldikten sonra hızlı bir şekilde imal edilmektedir.

Sevkiyatı yapılan tüm ürünlerin tamir & bakımları fabrikada yerinde orijinal yedek parçalar ile yapılabilir. Ayrıca fabrikamızda da yerel destek ve tamir & bakım hizmeti sunulmaktadır. İmalatını yaptığımız tüm ürünlerin arıza ve tamir kayıtları analiz edilmekte, imalatı yapılan ürünlerin daha uzun ömürlü olması için gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

ROTOFLUID, müşteri istekleri doğrultusunda ürün seçiminde danışmanlıktan, imalatı yapılan ürünlerin montajına ve devreye alınmasına, satış sonrası servis ile komple hizmet vermektedir.

ROTOFLUID-COMPANY-ABOUT-US-ESZ-VALUE-1-TURKCE