1.TELİF HAKKI

Bu sitenin tüm içeriği, tek tek ya da bütün olarak ESZ Makina İnş. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.’ye aittir ve halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm TC mevzuatı, uluslararası telif hakkı, marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile korunmaktadır.

Tüm içerik, komple ya da parça parça, ticari olmayan amaçlar için incelenebilir, kopyalanabilir ve bilgisayara indirilebilir. Web sitesinin ticari amaçlarla komple ya da parça parça kopyalanması, satılması ve suistimal edilmesi yasaktır. ESZ Makine’nın yazılı izni olmaksızın, komple ya da parça parça, doğrudan ya da dolaylı olarak kullanımı, kopyalanması, postalanması, dağıtımı, nakledilmesi, teşhiri, uyarlanması, ticari amaçla depolanması, satılması yasaktır.

2.REFERANSLAR VE LİNKLER

Esz Makine’nın yazılı izni olmaksızın, başka bir web sitesinden, ESZ Makina web sitesine ya da herhangi bir sayfasına link/köprü verilemez. ESZ Makina yanlış, yasa dışı ve eksik içerik ve sunulan bilgilerin kullanımından kaynaklanan, zararlar için hiçbir sorumluluğu kabul etmez.

3.İÇERİK

ESZ Makina, bu web sitesinde sağlanan bilgilerin doğruluğu, bütünlüğü ve kalitesi için hiçbir sorumluluk kabul etmez. ESZ Makine, bu sitede yer alan bilgilerin doğru olmaması veya eksikliği nedeniyle oluşabilecek zararlardan hiçbir sorumluluk kabul etmez.

ESZ Makina herhangi bir uyarıda bulunamadan, sitenin belirli bölümlerini ya da tümünü değiştirebilir, iptal edebilir ya da silebilir.

4.VERİ KORUMASI

Bu web sitesi formlar vasıtasıyla kullanıcı dosyaları depolamaktadır. Bu kişisel bilgiler ESZ Makina tarafından sadece bilgi amaçlı tutulmaktadır. Kullanıcılar formları doldurarak, ESZ Makina’nın bu bilgileri kaydetmesini onaylamaktadırlar.

5. KAYIT DOSYALARI

Web sunucusunda, istatistiksel amaçlı ip adres, internet sağlayıcısı, internet tarayıcı tipi, işletim sistemi, siteye giriş & çıkış bilgileri gibi kullanıcı kayıt dosyalarının kaydı tutulmaktadır.